>> BİZ KİMİZ

Firmamız  inşaat sektörünün başlangıç adımı olan hafriyat ve alt yapı konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte. 1980’li yılların sonlarında başladığımız inşaat ve hafriyat sektöründeki çalışmalarımız yaklaşık 1990’ lı yılların sonuna kadar kazıcı yükleyiciler ve standart ekskavatörler ile devam etmiştir. Bu süreç içerisinde hafriyat, alt yapı ve taahhüt işleri konusunda başarılı projeler çıkarıp deneyimler elde ettik. 2000’li yılların başında sektörümüze olan rağbet sonucunda pazarın daralması, maliyetlerin yükselmesi, insan gücünün çoğu alanda yetersiz kalıp ihtiyaçların değişmesi bizleri yeni arayışlara doğru sürükledi. Bu arayışta uzun yıllardır Avrupa’da büyük makinaların yerini bıraktığı, insan gücünden ve zamandan büyük tasarruf sağlayan mini makina grubunun ihtiyaçlarımıza cevap vereceğini gördük ve makina parkımıza bir de mini grup eklemeye başladık.

Son yıllarda ülkemizde (özellikle Marmara depremi sonrası) yıkım-kırım konusunda ciddi eksiklikler olduğunu görüp çalışmalarımıza bu konuda yön verdik. Model olarak Avrupa’da kabul görmüş ve çeşitli global dernekler tarafından onaylanmış yıkım metodlarını aldık. Bu konusuda yurt içi ve yurtdışında bir dizi araştırma döneminden sonra çalışmalarımıza hız verdik ve bu doğrultuda harekete geçtik. Yaklaşık beş yıllık bu süreçte içeriden yıkım, dışarıdan yıkım ve patlatma konusunda birçok projeler yaptık ve çeşitli deneyimler elde ettik.

Zaman içerisinde makina parkımıza yaptığımız eklemelerin bize kazandırdığı çeşitlilik  gücü ile “her işe aynı makina” modelinden uzaklaşmayı başardık.  İşe ve yere göre makina seçerek zaman ve maliyet ile olan yarışta iş ortaklarımıza avantaj sağlamak başlıca hedeflerimiz arasına girmiştir.

Bu özen gerektiren çalışmalar için eğitimli, tecrübeli ve disipli bir kadro ile çalışmamız gerektiğinin hep farkında olup bu konuda personel çalışma ve güvenlik eğitimlerini herzaman iş akış programımıza dahil etmekteyiz.

 
 
ADANA KİRALIK JCB ve KİRALIK İŞ MAKİNELERİ HİZMETLERİ
TEL: 0.322 429 36 36 GSM: 0532 234 50 59
Yeşiloba Mahallesi Metal İşleri Sanayii Sitesi 17.Blok No:24 Seyhan / ADANA